Během proběhlého víkendu se na Vysočině potkali 3 patroni a 3 kluci z dětských domovů. V průběhou dvou dnů se poznávali a kluci se rozhodovali, zda chtějí mít svého patrona, dospělého kamaráda, který je výhledově doprovodí do samostatného života.
Po celý víkend byla naprosto skvělá nálada, počasí nám přálo a užili jsme si i okolní přírodu. No a na závěr víkendu se kluci domluvili na patronství. Držíme palce do začátku patronského setkávání.