patron_zimni_vyjezd_2015O víkendu 6. – 8. 2. jsme s patrony a kluky vyjeli do Libínského Sedla, kde na všechny čekala zasněžená krajina, skvělý program plný her a kurz finanční gramotnosti.

Zimní výjezd spojený s kurzem finanční gramotnosti

Výjezdu se zúčastnili patroni s kluky, kteří jsou do projektu zapojeni již téměř rok a tak se vcelku dobře znali. Výjimku tvořily dvě patronské dvojice, které do projektu vstoupily v říjnu a jedna dvojice, která se na výjezdu viděla poprvé.

Program víkendu byl z velké části v rukou samotných patronů. Na sobotní dopoledne naplánovali týmovou hru v přírodě. Většina tuto hru vnímala jako vrchol celého víkendu. Odpoledne pak proběhl kurz finanční gramotnosti, který byl sice určen především pro kluky, ale z velké části se ho zúčastnili i patroni a byli tak klukům podporou při tvorbě rodinného rozpočtu a správě rodinných financí, čehož se kurz týkal.

Během celého víkendu kluci a patroni trávili mnoho společného času. Pro realizační tým bylo a je velkou radostí vidět, jak dobře patronské dvojice fungují.

Fotogalerie z výjezdu

Přidej se k nám!

Pokud se vám myšlenka projektu líbí, více informací o tom, jak jej podpořit nebo jak se do něj zapojit, najdete na www.ipatron.cz/zapojte-se/