Společně pomáháme dětským domovům, aby měly dostatek respirátorů a antigenních testů. Běžně materiální zabezpečení neposkytujeme, ale teď v době koronavirové pomáháme, jak se dá. V tuto chvíli jsme zabezpečili 23 dětských domovů a 2 výchovné ústavy. Máme ale ještě seznam 18 dětských domovů, kde potřebují testy, které se nám nedaří zatím sehnat. Zapojte se a napište naší koordinátorce Karol na karolina.stranska@ilom.cz, jestli máte možnost zprostředkovat testy/respirátory.
Více o již poskytnuté pomoci v celém příspěvku.

Každý ze zabezpečených domovů/ústavů dostal min. 100 respirátorů a některé i roušky, rukavice a testy. Třeba do DD Nechanice šlo asi 500 respirátorů, testy a dezinfekce. Pomoc už nabídly firmy YouCanSell, Vochoc Trade, Vistex Medical, Dispomax Czech, ROCHE, MIRNO, Neonky (zprostředkovaly zdarma respirátory od www.prozdravotniky.cz) a mnoho dalších. Všem firmám i jednotlivcům moc děkujeme!

Zapojit se můžete i jako patroni nebo patronky dospívajících z dětských domovů. Aktuálně hledáme nové. Více informací na: www.ipatron.cz/zapojte-se.

Foto: ilustrační